.:Blog całkiem nie na temat.O jejciu,jejciu,jej!!Witajcie!!;):. jeanine.t a l k . p l .:Kolejny piękny dzień przed Nami!!:.


[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

Link :: 05.03.2005 :: 00:34
....NIE MIESZCZĘ ŁEZ,ZAGRYZAM WARGI....

Zniknęło dziś to,co miało trwać wiecznie...:(Już nie wiem,co robić by było dobrze:(Nie umiem,nie umiem zadabać o tę druga stronę...Ja chyba jestem jakąś paskudna istotą,a może raczej stworzeniem bez serca.Potrafię tylko ranić,tego się dziś dowiedziałam...I nic mnie to nie obchodzi...Nieważne cierpienie innych...Nie wiem,nie wiem....nic już nie wiem.Chyba tylko tyle,że ja chyba nie umiem kochać,jestem okrutna i zła.Dalej nie ma nic...Ja jestem nikim i zasługuję...no właśnie, na co?? Na nic chyba,chociaż nie wiem,czy to nic to nie jest za wiele jak dla mnie:(Życie ze świadomością,że jedyną umiejętnością jest ranienie jest...zabijające.Ale nie umiem się sama za to ukarać:(Jestem tchórzem:(Nie potrafię...a chciałabym mieć siłę,by wziąć nóż i...skończyć.Skończyć to,co i tak nie daje nic dobrego.:(
Komentuj(2)


Link :: 05.03.2005 :: 13:49
...ZOBACZYSZ PRZYJDZIE DZIEŃ ZNIKNIE ŻAL W NASZYCH SERCACH...

Mam totalną pustkę w głowie,nie wiem już co robić.Coś się wypaliło i coś pękło...Nie ma już raju w moich myślach...pomyliłam się w swojej wierze.Zawiodłam się i nie będe się więcej modlić do boga miłości.Płonie we mnie ten ogień,ale nie będę go czcić...Niech samo rodzi się to,co ma być.Wierzę,że któregoś dnia będzie lepiej,jak dorosnę i dorośnie świat wokół mnie.I znów będzie pięknie...mam nadzieję.

Komentuj(0)


Link :: 05.03.2005 :: 22:41
...MAM WIARĘ,ŻE ZMIENI SIĘ LOS...

Trzeba mówić o swoich uczuciach,trzeba wyjaśniać wątpliwości,by nie pozwolić by coś,co jest całym światem po prostu uciekło,przepadło!!Ja o mały włos nie straciłam swojej miłości-przez moją własną ślepotę...Ale wiem,że teraz będzie inaczej...od dziś zaczynam nowy kurs.Uczę się rozmawiać i mówić o tym,co jest nie tak.Mam nadzieję,że skończę z piatką.:)
Komentuj(3)


Link :: 07.03.2005 :: 00:11
KAŻDA CHWILA Z TOBĄ JEST JAK WIECZNOŚĆ W NIEBIE

Spędziłam dziś naprawdę cudowny dzień...dzięki Tobie Misiu:)Czuję się jak w raju!Ósmy miesiąc razem...Wszystko,co złe poszło w niepamięć:)(to pewnie przez te cudne cienie i błyszczyk,które dziś dostałam,hihihi.Ale nie myśl sobie Skarbie,że to wystarczy!!Nadal czekam na futro z norek,hihihi).Po prostu....ehhh...brak mi słów!Chce mi się spiewać,tańczyć i skakać z radości!!Wszystko dzięki mojemu najdroższemu Misiowi,który nauczył mnie miłości:*Jak ja Cię kocham Robaczku!!<3 Z resztą dziś jestem taka szczęśliwa,że mogłabym cały świat uściskać!!Wszystkich Was kocham!!Życie jest cudowne i świat jest piękny!!Big cmokas for all:muuuła!!
Komentuj(10)


Link :: 07.03.2005 :: 23:38
...PAINTED ON MY HEART!!!...

I znowu cudowny dzień z moim Misiakiem:)I tyle miłości,czułości...ajjj:)A ja właśnie dziś miałam pierwszą kartkówkę z mówienia o sobie i swoich uczuciach.Mam nadzieję,że poszło dobzie(dobzie Misiu?).Ale nie o tym chce dziś pisać...Kocham,kocham,po całości kocham!!Tak mi dobrze!!A Ty dziś Kochanie byłeś nieziemski!!Nic dodać,nic ująć(i ten pyszny obiadek-mniam!!)!!Iiiiii...UWIELBIAM patrzeć na Ciebie w kuchni...jak gotujesz:)To strasznie podniecające:mężczyzna w kuchni:)Mam nadzieję,że niedługo takie widoki będą częstsze,hihihi.No,nie to,żebym Cię Skarbie do garów zaprzęgała(chociaż by nie zaszkodziło)!!Ja po prostu chcę móc zasypiać i budzić się przy Tobie(ale tak naprawdę,w nocy...a nie tak jak teraz w dzień)...Zawsze,na zawsze...
Iiiii....jeszcze...kochać się z Tobą,co noc przed zaśnięciem!A potem przytulić się do Twojego kochanego ciała i zasnąć...I jeszcze śnić o Tobie!Ehhhh....się rozmarzyłam,a tu kołdra mi z nóg spada i stópki marzną:(


I've still got your face
painted on my heart,
scrawled upon my soul,
etched upon my memory Baby.
I've got your kiss
still burning on my lips,
the touch of your fingertips,
this love so deep inside of me.





Komentuj(1)


Link :: 10.03.2005 :: 23:24
SO IN LUV WITH YOU,YOU ARE MY ALL AND ALL

So in luv with you,so in luv with you...Ale mi się śpiewać chce!!:)Jestem taaaaka szczęśliwa!!Lepiej już być nie może.Nie wiem,czy to tylko moje własne subiektywne odczucia,ale czuję,że w moim związku jest coraz lepiej!Z dnia na dzień uczę się nowych rzeczy,dowiaduję się więcej o moim Misiu i sobie samej...Jest mi tak lekko,czuję się jak piórko!!:)Jeszcze teraz rozmawiamy sobie na skypie i mi się mordka śmieje,do monitora,do siebie samej.I nawet mieważne to,że mój Misiu fałszuje mi potwornie do słuchawki(na dodatek śpiewając Santa Claus is comin to house!!chyba coś mu się pomyliło,hihihi),hihihi:)

Misiu:Kocham Cię,wiesz?(tak na luzaku,jakby się pytał czy mam katar)
Ja:Wiem:)(a morda się szczerze cieszy!!)
Misiu:To dobrze,szybko się uczysz!(że co??)
chwilę później:
Misiu:Kochanie,jesteś niesamowita!!Wiesz?(czyżbym słyszła entuzjazm?!)
Ja:Ojej!(szczery entuzjazm przez duże E!!hihihi)
Misiu:No.Chyba się nawet Pepsi za Ciebie napiję(o ja!! jaki on litościwy!!)Twoje zdrówko Kochanie.(chyba ktos tu doktora potrzebuje!!)


Ale jestem szczęśliwa!!Mogłabym góry przenosić!!I skakać pod niebo!!I jeszcze w ogóle...o MAN!!!!Kocham,kocham,kocham!!


Komentuj(1)


Link :: 10.03.2005 :: 23:35
CZY JEST LEKARZ NA SALI??!!

Misiu śpiewa:Połączył nas talent,schyleni nad garem rosołem popiliśmy łyżkę.(i czuję,że mu się morda śmieje).



O Boże,z kim ja jestem??!!To chyba nie moja wina??:)Ojej,on chyba zwariował!!Hihihi.


Komentuj(52)


Link :: 13.03.2005 :: 02:17
KOLEJNA NOC...KOLEJNA NOC BEZ CIEBIE-WIECZNOŚĆ BEZ CIEBIE...



Ehhh...Tak miło dziś zaczął się mój dzień.Ale chyba skończy się trochę gorzej:( Złapałam coś w rodzaju dołka...Ehhh...Znowu wracają koszmary.W takie noce jak te przestaję wierzyć w lepszą przyszłość...w to,że już niedługo...:( Tak bym chciała się teraz przytulić do mojego Misia...i nie mogę:( Tylko ja i moja chora samotność,jak kula u nogi uczepiona.Chce mi się płakać...okropnie i pewnie jak już położę się to łóżka to pęknie tama moich łez.Chciałabym oszukać czas...przyspieszyć wskazówki zegara.Odegnać wszystkie złe myśli i zabić swój strach.Obudzić się jutro,spojrzeć w lustro i zobaczyć nowy,piekny dzień i siebie...starszą.Ułożone życie...mąż śpiący obok(Igor),hałas biegających dzieci i pies wołający na dwór...Ehhh,a teraz czeka tylko zimna kołdra i smutne,samotne sny:( I równie smutny poranek...:(


Komentuj(7)


Link :: 26.03.2005 :: 16:00
ŚWIĘTA,ŚWIĘTA,ŚWIĘTA,A JA SIĘ CIESZĘ,ŻE JUŻ CIEPLUSIO!

Strasznie długo nic nie pisałam i to nawet nie dlatego,że nie miałam czasu(choć to troszku też),ale dlatego,że mi się nie chciało!Teraz jednak postanowiłam,nadrobić te zaległości:)Dziś pięknie posprzątałam swój pokój a teraz czekam na mojego Misia słodkiego.Może Go gdzieś wyciągnę,choćby na spacer,bo nie chce mi się tak po prostu siedzieć i nic nie robić.Tak czy inaczej teraz uciekam się ubrać i umalować.Papa!



Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...


Komentuj(1)


Link :: 29.03.2005 :: 12:20
ALBO LUBIĘ DZIEWCZYNKI ALBO POTRZEBUJĘ CZUŁOŚCI...

Jakiś szok dzisiaj:mam wolne a tak wcześniej wstałam:)Hihihihi,to chyba myśl o moim Misiaku mającym przybyć do mnie o 14 tak mnie zmobilizowala.Hmmm...a może nawet nie o Nim samym, a o aparacie fotograficznym przed którym będziemy się dziś pężyć i wyginać.Idziemy dziś do Palmiarni i chcemy porobić troszkę zdjęć:)Teraz wiadomo,że wstałam tak wcześnie żeby ładnie się naszykować i nie doprowadzić do pęknięcia kliszy.Z resztą w moim domu nie da się dziś pospać.Już od samego rana jakiś gwar straszny.Teraz nikogo nie ma,a siostra wychodząc z domu minęła się ze mną przy drzwiach toalety z wielkim wyrzutem mówiąc:A Ty się przestań przytulać do mnie w nocy!! Grrrr...zaczynam się bać!!Chyba nie zaczęły podobać mi się dziewczynki??Zlałabym ją ale na serio to juz drugi raz w tym miesiącu kiedy się przytulam do niej w nocy:)))Gdybym mieszkała z moim Misiuniem nie musialabym się kleić do swojej siostry...Ehhhś...Zmykam się szykować.Myśl na dzisiaj,którą będę wypowiadać do mojej sis przed każdym zaśnięciem:Przytul kaktusa do serca-kolce też potrzebują miłosći!!


Komentuj(4)


talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik


BLOGASY

Moja Lepsza Połóweczka<3
Mój Sisters
Gabrielle
Najbarwniejszy Motylek
Świat Biedronki
Szczęściara
ULUBIONE

Najpiękniejsze Misie Świata!!
link2
link3

DODATKI NA BLOGA
Blogers.pl - darmowe komponenty dla twojego Bloga
FAN





*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*