jeanine - komentarze


ALBO LUBIĘ DZIEWCZYNKI ALBO POTRZEBUJĘ CZUŁOŚCI...

Jakiś szok dzisiaj:mam wolne a tak wcześniej wstałam:)Hihihihi,to chyba myśl o moim Misiaku mającym przybyć do mnie o 14 tak mnie zmobilizowala.Hmmm...a może nawet nie o Nim samym, a o aparacie fotograficznym przed którym będziemy się dziś pężyć i wyginać.Idziemy dziś do Palmiarni i chcemy porobić troszkę zdjęć:)Teraz wiadomo,że wstałam tak wcześnie żeby ładnie się naszykować i nie doprowadzić do pęknięcia kliszy.Z resztą w moim domu nie da się dziś pospać.Już od samego rana jakiś gwar straszny.Teraz nikogo nie ma,a siostra wychodząc z domu minęła się ze mną przy drzwiach toalety z wielkim wyrzutem mówiąc:A Ty się przestań przytulać do mnie w nocy!! Grrrr...zaczynam się bać!!Chyba nie zaczęły podobać mi się dziewczynki??Zlałabym ją ale na serio to juz drugi raz w tym miesiącu kiedy się przytulam do niej w nocy:)))Gdybym mieszkała z moim Misiuniem nie musialabym się kleić do swojej siostry...Ehhhś...Zmykam się szykować.Myśl na dzisiaj,którą będę wypowiadać do mojej sis przed każdym zaśnięciem:Przytul kaktusa do serca-kolce też potrzebują miłosći!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.04.2005 :: 22:38 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Heh nie przejmuj sie siostra ja mam identycznie jak u niej spie!Tylko ze moja siorka jest starsza odemnie o 13 lat!Kiedys niedogadywalysmy sie zabardzo ale teraz gdy ja jestem starsza to jest gites!Wiesz ja tesh bym chciala mieszkac z Moim Misiakiem ale mam dopiero 18 latek i mi mama nie pozwli hehe Caluski i 3maj sie cieplusio!!Postaram sie czesciej odwiedzac Twojego Blogasa bo jest naprawde fajniutki hehe !! Jeszcze raz caluski i usciski!
01.04.2005 :: 00:49 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

yyy zapomnialam sie podpisac :P :)
01.04.2005 :: 00:48 :: 210_95.compnet.com.pl

Hmm kazda siostra tak reaguje :P tez tak mam :P wydaje mi sie ze one tylko tak gadaja a tak na serio to sie ciesza :P tak samo jak szcesciara zycze Ci abys jak najszybciej zamieszkala z twoim Misiaczkiem:) 3m sie !! :*:*:*
29.03.2005 :: 19:07 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

I nic się nie przejmuj siostrą! A co, ona nie lubi sie przytulać:P Ja poszłam wczoraj spać przed 1.00 więc jestem z siebie dumna... No i wogóle, to życzę Ci wszystkiego wszystkiego dobrego i żebyś juz z tym Misiaczkiem swoim mogła sobie przebywac 24 h na dobę. Pozdrawiam!!
Talk.pl :: Wróć