jeanine - komentarze


KAŻDA CHWILA Z TOBĄ JEST JAK WIECZNOŚĆ W NIEBIE

Spędziłam dziś naprawdę cudowny dzień...dzięki Tobie Misiu:)Czuję się jak w raju!Ósmy miesiąc razem...Wszystko,co złe poszło w niepamięć:)(to pewnie przez te cudne cienie i błyszczyk,które dziś dostałam,hihihi.Ale nie myśl sobie Skarbie,że to wystarczy!!Nadal czekam na futro z norek,hihihi).Po prostu....ehhh...brak mi słów!Chce mi się spiewać,tańczyć i skakać z radości!!Wszystko dzięki mojemu najdroższemu Misiowi,który nauczył mnie miłości:*Jak ja Cię kocham Robaczku!!<3 Z resztą dziś jestem taka szczęśliwa,że mogłabym cały świat uściskać!!Wszystkich Was kocham!!Życie jest cudowne i świat jest piękny!!Big cmokas for all:muuuła!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.03.2005 :: 10:24 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

No już mnie jezyczek nie boli!Ale jezcze trzeba isc na wymiane kolczyka :PKurcze nie mam wogole czasu aby nawet Komantarze zostawic tzn teraz mam 3 dni wolnego wiec sie trzeba postarac ;).... 3maj sie i zycze Ci duzo szczescia Twoim Misiakiem ;) Pozdro i Całuski!!!
07.03.2005 :: 01:15 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Co tu moge napisac..czytajac te notke wyobrazilam was sobie..z pewnoscia usniech nie schodzi wam z twarzy..tak 3majcie ! milosc jest najwazniejsza w zyciu , gdyby na swiecie byly same takie pary jak wasza swiat byl by idealny :) szkoda ze to niemozliwe..:p pozdrawiam :*
07.03.2005 :: 00:49 :: bss213.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Ale i tak będzie Ford Ka!!Koniec kropka!!Hihihi.kocham Cię Olbrzymie:D:****
07.03.2005 :: 00:46 :: bvk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj strasznie Cię kocham Dziecinko :*:*:* <3<3<3 :)
07.03.2005 :: 00:44 :: bss213.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Nie!!Stanowcze nie po raz drugi!! I po raz trzeci!!Sprzedano!!Czyli żadnych cadillacków!!Będzie Ford Ka!!Lóziowy!!Albo liliowy!!Hehehe!!A Ty będziesz mnie nim woził!! Hihih!!i jesce hahaha!! Robalu!! Też Cię lawjam<3:*
07.03.2005 :: 00:42 :: bvk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cadillac odpimpowany prze eXa i basta :D:D:D a forda ka i tak Ci kupię :D:D:D Ale ja nie zasiądę za kierownicą chyba że odpimpuje go eX hihihi ofc dla faceta :D:D:D ale to jest prawie niemożliwe więc De ville :D;P Lawjam Cię <3 :*
07.03.2005 :: 00:39 :: bss213.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Cio??Żadnych cadillacków!!Będziemy mieć Forda Ka!!I Ty mi go kupisz:D Hihihi:D Muuuua!!:****
07.03.2005 :: 00:33 :: bvk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziecinko :* Dziękuję Ci Kochanie za najcudowniejsze chwile spędzone Razem :*** Ja również czekam na cadillaca de ville 78 :D:P <3 KOCHAM CIĘ TAK BARDZO MOCNO <3 Jesteś Całym Moim Światem Jedynym Maleństwo :* Jedyna Najwspanialsza Połóweczko i Aniołku :*:*:* Dajesz mi całą Radość Życia :*:*:* <3<3<3 Dziękuję że jesteś <3<3<3 :*:*:*
07.03.2005 :: 00:19 :: cgx117.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Dobrze ze ktos jest tak szczesliwy.Milo sie cos takiego czyta,Pozdowka:D
07.03.2005 :: 00:17 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

Bardzo się cieszę, że taka radosna jesteś:) Całusy!
Talk.pl :: Wróć