07.03.2005 :: 23:38
...PAINTED ON MY HEART!!!... I znowu cudowny dzień z moim Misiakiem:)I tyle miłości,czułości...ajjj:)A ja właśnie dziś miałam pierwszą kartkówkę z mówienia o sobie i swoich uczuciach.Mam nadzieję,że poszło dobzie(dobzie Misiu?).Ale nie o tym chce dziś pisać...Kocham,kocham,po całości kocham!!Tak mi dobrze!!A Ty dziś Kochanie byłeś nieziemski!!Nic dodać,nic ująć(i ten pyszny obiadek-mniam!!)!!Iiiiii...UWIELBIAM patrzeć na Ciebie w kuchni...jak gotujesz:)To strasznie podniecające:mężczyzna w kuchni:)Mam nadzieję,że niedługo takie widoki będą częstsze,hihihi.No,nie to,żebym Cię Skarbie do garów zaprzęgała(chociaż by nie zaszkodziło)!!Ja po prostu chcę móc zasypiać i budzić się przy Tobie(ale tak naprawdę,w nocy...a nie tak jak teraz w dzień)...Zawsze,na zawsze... Iiiii....jeszcze...kochać się z Tobą,co noc przed zaśnięciem!A potem przytulić się do Twojego kochanego ciała i zasnąć...I jeszcze śnić o Tobie!Ehhhh....się rozmarzyłam,a tu kołdra mi z nóg spada i stópki marzną:( I've still got your face painted on my heart, scrawled upon my soul, etched upon my memory Baby. I've got your kiss still burning on my lips, the touch of your fingertips, this love so deep inside of me.