.:Blog całkiem nie na temat.O jejciu,jejciu,jej!!Witajcie!!;):. jeanine.t a l k . p l .:Kolejny piękny dzień przed Nami!!:.


[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

Link :: 08.02.2005 :: 23:38
SESJA,SESJA I PO SESJI!!AND THE WINNER IS??:)

Tak na serio to ta sesja to mi się już kilka dni temu skończyła,ale tak się ciężko skupiłam na melanżowaniu,że zapomniałam o moim koffanym blogasku:)Teraz też wróciłam z ostatkowej popijawy u kumpelki,troszkę skuta,ale na nóżkach się trzymam.Tylko w głowie mi się z lekka bełta:)Już się mocno niecierpliwię-w czwartek mam wyniki dwóch examów i mam wielką nadzieję,że je kurdewka zdałam!Bo jak nie....no to nie:)Chyba mam dziś naprawdę dobry humor:)I cóż to alko robi z ludźmi!?Hihihi,a jutro do dentysty na tak zwaną pięknie ekstrakcję:(Help!!Chyba się pochlastam!!Ciekawe jak będzie wyglądać 20-letnia płacząca dziewczyna na fotelu dentystycznym?!Ehhh,oki-zawijam do łózia,bo mi helikopterki latają,a jeszcze trzeba się o 6 rano obudzić żeby wziąć antybiotyk.Ehhhh...Branoc wszystkim:*
Komentuj(2)


Link :: 12.02.2005 :: 01:21
A MISIO MNIE ZABIJE,ŻE JESZCZE NIE ŚPIĘ...:/

Ale cóż ja biedna poradzę,kiedy oczka mi się kleją,ale zasnąć jednak nie mogę:(Staram się ogromnie!!Ząb mnie troszkę boli,dziś rano byłam u dentystki-wyrwała mi moją piękną siódemkę(ale na szczęście na jej miejsce wrośnie się nowa piękna ósemka);(W zasadzie zabieg nie był bolesny,chociaż trzęsłam tyłkiem ze strachu porządnie!Ale dostałam takie znieczulenie,że mogła mnie szpilami kłuć i bym nie poczuła.Wczoraj miałam wyniki z dwóch examów:dostałam dwie śliczne czwóreczki z psychologii stresu i procesów poznawczych.I rzecz jasna jestem cała happy:)Zaraz jednak zawijam do łózia,bo jutro raniutko jedziemy z Misiuniem na zakupy.A ja zawsze jestem nie gotowa jak On przychodzi.Hihihi...Ok,idę sobie spać,zbieram zabawki i uciekam.Branoc :***
Komentuj(1)


Link :: 21.02.2005 :: 00:43
I ZNÓW PONIEDZIAŁEK...JAK MNIE TO WQRWIA!!

Dawno mnie nie było...Ale cóż,w końcu upragnione ferie-trzeba było odrobić czas stracony na naukę:D Niestety,jutro znowu zajęcia:( I znowu trzeba będzie wcześnie wstawać,ojej:( Dziś już jestem mocno zmęczona:w piątek byłam w Underground-potańczyłam,poszalałam:),wczoraj była bibka u mnie(czytaj posiadówa samych szczęśliwych par pijących piwko,winko Tokaj,likier bananowy i ouzo,nie licząc zdrowych płynów without alko),a dziś po nocy i dniu spędzonym z moim Misiakiem padam na pysk.Ale co się wybawiłam to moje!Heh...miło było:cudowne dni tylko z moim Skarbem,Walentynki,luz i spokój...heh.A teraz znowu ta podła nauka i czekanie na wakacje!:)
Komentuj(4)


Link :: 22.02.2005 :: 01:34
NIECH MNIE KTOŚ PSYTULI!!

Znowu zimno na dworzu i pada i pada i pada...Ehś:(Pierwsze zajęcia z psychologii doradztwa zawodowego-nuuuuudyyyy!!Ale Misio siedział obok więc mogłam go chociaż po łapce pomiziać:)Tak bym chciała już lato!!Żeby świeciło słońce i żeby można było leżeć na nagrzanej nim ziemi,przytuleni wtuleni na kocyku,tylko my i buziaki.I mogłyby być malinki...ehhhh...jadłbyś je z moich ust...:)Ehhh...jak miło sobie pomarzyć kiedy wiatr wpadający przez szpare pod oknem ziębi stópki.Tak bym się teraz do Ciebie psytuliła Skarbie!!Ty zawsze taki cieplutki...A tak chyba się zaraz do grzejnika przytulę i poparzę sobie ciałko.Cóż pozostaje mnie biednej,samotnej??Tylko bąble na nogach albo zmarznięte ręce.

Komentuj(5)


Link :: 23.02.2005 :: 01:11
WYŻSZOŚĆ MAŁŻEŃSTWA PARTNERSKIEGO NAD MAŁŻEŃSTWEM TRADYCYJNYM CZYLI KTO TU U NAS RZĄDZI:)

Dziś miałam świetny wykład z psychologii rodziny.Temat:małżeństwo.Całkiem na czasie,biorąc pod uwagę fakt,że od czasu do czasu albo ja mam wzmożoną chęć zaciągnięcia Misia do Urzędu Stanu Cywilnego albo to Jemu włączaja się jakieś dziwne instynkty.Tak się zaczęłam zastanawiać którą opcję wolę.Wiadomo,że związki partnerskie są świetne jeśli chodzi o ogólne pożycie.Ale jak tak się dłużej zastanowię to czasami strasznie potrzebuję żeby mój Mężczyzna nade mną dominował(jak to ma miejsce w małżeństwach tradycyjnych).Po prostu lubię się niekiedy poczuć jak mała zbłąkana istotka,która nie ma siły sama sobie poradzić!(przeważnie jeśli chodzi o podejmowanie decyzji w stylu:Kochanie,to gdzie dziś idziemy i co masz ochotę robić.Hihihi)Ach,te silne męskie ramiona czekające tuż obok by się wtulić i przeczekać złe dni.No ale jakby na to nie patrzeć,nie wolno za często pokazywać jak słabym się jest,bo wtedy to już w ogóle zacznie się totalna dominacja granicząca swym wyrazem z tyranią.Lepszy już więc ten sprawiedliwy podział ról w związkach partnerskich(przecież wiadomo,że w każdym związku partnerskim kobieta i tak jest górą,zawsze postawi na swoim:)).A tak w ogóle Kochanie moje najsłodsze to,co myślisz o tym,żebyśmy się jutro zabawili w odwrócony model małżeństwa tradycyjnego?Znaczy się Ty gotujesz obiad!!Koniec!!Postanowione!!I bez dyskusji,ja tu rządzę!!Ach,nie!!Odpluwam,tfu,tfu,tfu(kto mi jutro z psem wyjdzie??!!)Hihihi:)Branoc wsystkim:*
Komentuj(10)


talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik


BLOGASY

Moja Lepsza Połóweczka<3
Mój Sisters
Gabrielle
Najbarwniejszy Motylek
Świat Biedronki
Szczęściara
ULUBIONE

Najpiękniejsze Misie Świata!!
link2
link3

DODATKI NA BLOGA
Blogers.pl - darmowe komponenty dla twojego Bloga
FAN





*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*