jeanine - komentarze


KOLEJNA NOC...KOLEJNA NOC BEZ CIEBIE-WIECZNOŚĆ BEZ CIEBIE...



Ehhh...Tak miło dziś zaczął się mój dzień.Ale chyba skończy się trochę gorzej:( Złapałam coś w rodzaju dołka...Ehhh...Znowu wracają koszmary.W takie noce jak te przestaję wierzyć w lepszą przyszłość...w to,że już niedługo...:( Tak bym chciała się teraz przytulić do mojego Misia...i nie mogę:( Tylko ja i moja chora samotność,jak kula u nogi uczepiona.Chce mi się płakać...okropnie i pewnie jak już położę się to łóżka to pęknie tama moich łez.Chciałabym oszukać czas...przyspieszyć wskazówki zegara.Odegnać wszystkie złe myśli i zabić swój strach.Obudzić się jutro,spojrzeć w lustro i zobaczyć nowy,piekny dzień i siebie...starszą.Ułożone życie...mąż śpiący obok(Igor),hałas biegających dzieci i pies wołający na dwór...Ehhh,a teraz czeka tylko zimna kołdra i smutne,samotne sny:( I równie smutny poranek...:(



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.03.2005 :: 12:49 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Widze ze nie ma nowych notek czyli jest wszystko ok :) i jestes szczesliwa :) oby tak dalej ! tak samo jak u mnie :)
Z okazji nadchodzacych Swiat Wielkanocnych chcialam Tobie i Tojemu Misiaczkowi zyczyc : zdrowia , szczescia, humoru dobrego a przy tym wszystkim stolu bogatego :) mokrego dyngusa , smacznego jajka i niech te święta bedą jak bajka ! :) pozdrawiam :*:*:*
15.03.2005 :: 21:37 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Nie smuć sie bo nieewarto pamietaj zyj chwila!Jutro obudzisz sie i bedzie dobrze !Znowu sie pojawi usmiech na Twej twarzy !Mam nadzieje ze sie usmiechniesz no i niech Ci ten usmiech z twarzy nie schodzi!Masz kogos kogo kochasz i on tez Cie Kocham wiec glowa do góry !!Caluski i uściski !!
15.03.2005 :: 08:42 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

hej! Dawno mnie nie odwiedzałaś:P Więc ja wpadłam do Ciebie, a tu co? A tu Ty z dołkiem... Słuchaj no! Nie ma się co martwić, przecież masz osobę, która Cię kocha i którą Ty kochasz. Miłość to cholerny dar! Kiedy ma miejsce to człowiek czuje się spełniony... Ja nie kocham tak prawdziwie, a chciałabym, ale życie to życie. Miłość jest dana niektórym, są oni tak myślę wybrani! Więc czuj się wyróżniona!
13.03.2005 :: 12:26 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

P.s. domyslam sie ze Ci trudno..majac ta kochajacą osobe i nie mogac z nia dzielic nocy..i budzic sie obok niej..ale kiedys tak bedzie..musi troche czasu uplynac ...sa tez plusy tego wszystkiego :P tesknisz za nim..a on za Toba :) a kiedy tesknimi za kims uswiadamiamy sobie jaka ta osoba jest dla nas wazna i jak ja mocno kochamy :) wtedy ta milosc jest coraz wieksza i mocniejsza :P 3m sie :*
13.03.2005 :: 12:22 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Nie smuc sie za czesto :p (nie moge powiedziec wcale bo to nigdy nie działa :P ) jesli chce Ci sie płakac to płacz..wypłaczesz sie i Ci minie po jakims czasie..to najlepszy sposob :) co do tej przyszlosci to chyba kazdy o tym marzy :) a kiedys sie spełni..po to sa te marzenia zeby sie spelniły no nie ? :) musimy w nie wierzyć bo chcieć znaczy móc :) walczmy o nie nawet gdy nie mamy juz sil..wtedy jeszcze bardziej musimy sie starac..bo to kolejna proba..a jesli chcemy byc szczesliwi nie mozemy sie poddwac :) pozdrawiam :***
13.03.2005 :: 09:37 :: hb222.internetdsl.tpnet.pl

adzia76

Zapraszam www.angelinaslytherin.blog.onet.pl , www.adzia76.talk.pl <<<<
13.03.2005 :: 02:39 :: bud78.neoplus.adsl.tpnet.pl

Maleństwo :* Jeżeli będziemy razem w to silnie wierzyć, to chwile te nastąpią o wiele wiele szybciej i zanim się obejrzymy będziemy zasypiać i budzić się wspólnie wtuleni w siebie, budzący się pod wpływem pocałunków, rozmarzeni, rozkoszujący się ciepłem naszych ciał <3<3<3 Już niebawem Skarbie i tak będzie trwało do końca życia Kochanie :DDD Pałam taką chęcią życia dla Ciebie, dla Nas, dla Naszych Wspólnych Dni :* Kocham Cię Dzidzia <3<3<3 :******
Talk.pl :: Wróć