jeanine - komentarze


I ZNÓW PONIEDZIAŁEK...JAK MNIE TO WQRWIA!!

Dawno mnie nie było...Ale cóż,w końcu upragnione ferie-trzeba było odrobić czas stracony na naukę:D Niestety,jutro znowu zajęcia:( I znowu trzeba będzie wcześnie wstawać,ojej:( Dziś już jestem mocno zmęczona:w piątek byłam w Underground-potańczyłam,poszalałam:),wczoraj była bibka u mnie(czytaj posiadówa samych szczęśliwych par pijących piwko,winko Tokaj,likier bananowy i ouzo,nie licząc zdrowych płynów without alko),a dziś po nocy i dniu spędzonym z moim Misiakiem padam na pysk.Ale co się wybawiłam to moje!Heh...miło było:cudowne dni tylko z moim Skarbem,Walentynki,luz i spokój...heh.A teraz znowu ta podła nauka i czekanie na wakacje!:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.02.2005 :: 01:20 :: btr86.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Ehhh...Misiu,aż mi się gorąco zrobiło...i mam motylki w bzusku...:)Oj,wielki cmokasssssekkkk dla Ciebie,w czółko:)I jeszcze tam gdzie chcesz...:)Bym się aż przytuliła...ehhhś:(
21.02.2005 :: 23:17 :: bun184.neoplus.adsl.tpnet.pl

hmm... mój komc to muuuak przepełniony porywem namietności, szczyptą czułości, wichrem uczucia, muskaniem warg i przeplatanką języczka :*P :D;P Kocham Cię Dziecinko <3<3<3:*:*:*<3<3<3
21.02.2005 :: 02:01 :: bts216.neoplus.adsl.tpnet.pl

jeanine

Hmmm,ile czułości za jednym razem!!:)Też buziaki Misiaku,muuuuła:***A Twój z języczkiem czy bez?:>:D Kocham Cię Tygrysku:*<3<3<3
21.02.2005 :: 01:55 :: bvc60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Buziaki Kochanie :* Spędziłem z Tobą najwspanialsze ferie Dziecinko :*<3 Dziękuję Ci za piękne chwile nie tylko te :walentynkowe:, dziękuję za to że jesteś - bo chwile z Tobą są najwspanialszymi w moim życiu :*<3 Kocham Cię Przeogromnie Jedyne Moje Maleństwo Najpiękniejsze :*:*:*<3<3<3
Talk.pl :: Wróć