jeanine - komentarze


WYŻSZOŚĆ MAŁŻEŃSTWA PARTNERSKIEGO NAD MAŁŻEŃSTWEM TRADYCYJNYM CZYLI KTO TU U NAS RZĄDZI:)

Dziś miałam świetny wykład z psychologii rodziny.Temat:małżeństwo.Całkiem na czasie,biorąc pod uwagę fakt,że od czasu do czasu albo ja mam wzmożoną chęć zaciągnięcia Misia do Urzędu Stanu Cywilnego albo to Jemu włączaja się jakieś dziwne instynkty.Tak się zaczęłam zastanawiać którą opcję wolę.Wiadomo,że związki partnerskie są świetne jeśli chodzi o ogólne pożycie.Ale jak tak się dłużej zastanowię to czasami strasznie potrzebuję żeby mój Mężczyzna nade mną dominował(jak to ma miejsce w małżeństwach tradycyjnych).Po prostu lubię się niekiedy poczuć jak mała zbłąkana istotka,która nie ma siły sama sobie poradzić!(przeważnie jeśli chodzi o podejmowanie decyzji w stylu:Kochanie,to gdzie dziś idziemy i co masz ochotę robić.Hihihi)Ach,te silne męskie ramiona czekające tuż obok by się wtulić i przeczekać złe dni.No ale jakby na to nie patrzeć,nie wolno za często pokazywać jak słabym się jest,bo wtedy to już w ogóle zacznie się totalna dominacja granicząca swym wyrazem z tyranią.Lepszy już więc ten sprawiedliwy podział ról w związkach partnerskich(przecież wiadomo,że w każdym związku partnerskim kobieta i tak jest górą,zawsze postawi na swoim:)).A tak w ogóle Kochanie moje najsłodsze to,co myślisz o tym,żebyśmy się jutro zabawili w odwrócony model małżeństwa tradycyjnego?Znaczy się Ty gotujesz obiad!!Koniec!!Postanowione!!I bez dyskusji,ja tu rządzę!!Ach,nie!!Odpluwam,tfu,tfu,tfu(kto mi jutro z psem wyjdzie??!!)Hihihi:)Branoc wsystkim:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.03.2005 :: 00:10 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Widze ze notek nie skrobasz..pewnie czasu nie masz..bo nauka..rozumie Cie ;) ja ostanio w ogole nie siedze na kompie..jak cos to zadko albo notka..i gg jakies 10 min :| jak bedziesz to daj znac ze zyjesz :P 3m sie :* pozdrawiam ! :)
28.02.2005 :: 15:18 :: chello083144088176.chello.pl

szczesciara

hello! No cóż, ja też się zastanawiałam nad kwestią małżeństwa... Wolałabym tradycyjny model związku, choć ja wiem, czy taki jest najlepszy? Nie wiem, ale jak się pojawi kandydat na drugą połówkę to wtedy o tym pomyślę, a póki co, pozbieram trochę doświadczenia:)
27.02.2005 :: 10:15 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Heh odwrócony mdel małżeństwa Ciekawa sprawa no w sumie ja nieraz tesh chce sie poczuc jak mala bezbronna dziewczynka i to jest fajne ale nieraz tesh trzeba pokazac pazurki wkoncu to kobiety na Tym świecie dominuja nieprawdaz hehe !! Pozdrawiam i 3maj sie :*
24.02.2005 :: 22:08 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hej :* skoro Ty masz moj link na swoim blogu ja tez chce miec Twoj jezeli pozwolisz :) bardzo bym sie cieszyła poniewaz narazie to Twoje komentarze sa najlepsze :p tzn bardzo mi sie podobaja i ciesze sie jesli komentujesz mi notki..szczegolnie jesli sa smutne albo cos..podnosisz mnie wtedy na duchu komentujac pozytywnie i rozumiejac mnie :p duzo to dla mnie znaczy :) to by bylo na tyle :) dzieki :*
24.02.2005 :: 15:35 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hmm ciekawe :p w sumie slub to fajna sprawa <lol> jesli chodzi o przyjecie i cala zabawe ;p a do nowozencow to napewno bardzo wazne wydarzenie Kazda laska potrzebuje czułosci..nie tylko sexu :> :p hehe lepiej nie ryzyqj :p chyba ze dobrze gotuje bo jakby mial cie otruc to lepiej sama sobie ugotuj 3m si e:*:*:*
23.02.2005 :: 16:19 :: bul47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Buziak Kochanie :*P Tak niesamowicie jest zasnąć z Tobą i móc się przy Tobie obudzić <3 Kocham Cię Szkrabusio :*:*:*<3<3<3
23.02.2005 :: 15:40 :: cgo199.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

A no oczywiscie że kobieta jest górą:D
Facetom sie tylko wydaje że rzadza ale tak naprawde to MY jestesmy zawsze gora-i tak ma byc:]KOBIETY SWIATA solidaryzujmy sie i rzadzmy w tym swiecie tak czy tak zdominowanym przez niezdecydowanych i zagubionych facetow.Pozdro:D
23.02.2005 :: 02:06 :: bsk139.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeanine

Ach Skarbie!!Też bym chciała być matką Twoich dzieci(ale przeze mnie urodzonych rzecz jasna:))Tak Cię kocham<3<3<3 I też nie śpię,nie mogę bez Ciebie...bo tylko przy Tobie tak miło się zasypia:***Kochanie buziaki słodziutkie,też z języczkiem:D:D:***P
23.02.2005 :: 01:52 :: bul47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wielki ukropny buziak z języczkiem i objęcie z czułym dotykiem Twojej cudownej delikatnej twarzy :*P <3<3<3 kocham Cię Maleństwo <3<3<3
23.02.2005 :: 01:49 :: bul47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myszko Moja Najdroższa, ja chyba własnie teraz mam taki instynkt - dlatego nie śpię heh Tak bardzo Cię kocham <3 Cały czas o Tobie myślę, myślę... jak o Matce Naszych Dzieci <3:* Co do tego modelu to przecież już ustaliliśmy, że to Ty jesteś Głową w tym związku ale ja jestem Szyją :D;P hihihi wyjdę wyjdę wiesz jak lubie spacery z Niggą:)P Do zobaczenia dzisiaj rano Moja Koliberko Najpiękniejsza :*:*:*<3<3<3 Kocham Cię z dnia na dzien coraz mocniej :*<3
Talk.pl :: Wróć