jeanine - komentarze


NIECH MNIE KTOŚ PSYTULI!!

Znowu zimno na dworzu i pada i pada i pada...Ehś:(Pierwsze zajęcia z psychologii doradztwa zawodowego-nuuuuudyyyy!!Ale Misio siedział obok więc mogłam go chociaż po łapce pomiziać:)Tak bym chciała już lato!!Żeby świeciło słońce i żeby można było leżeć na nagrzanej nim ziemi,przytuleni wtuleni na kocyku,tylko my i buziaki.I mogłyby być malinki...ehhhh...jadłbyś je z moich ust...:)Ehhh...jak miło sobie pomarzyć kiedy wiatr wpadający przez szpare pod oknem ziębi stópki.Tak bym się teraz do Ciebie psytuliła Skarbie!!Ty zawsze taki cieplutki...A tak chyba się zaraz do grzejnika przytulę i poparzę sobie ciałko.Cóż pozostaje mnie biednej,samotnej??Tylko bąble na nogach albo zmarznięte ręce.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.03.2005 :: 14:10 :: 213.76.152.201


04.03.2005 :: 10:53 :: all209.neoplus.adsl.tpnet.pl

a wiec Karolinko Karolinko fajny ten Tfój blog :):):) ahhh tylko można pomarzyć o takiej nagrzanej ziemi i ciepłym słoneczku :PpP no ja tez cem już wakacje :) może przyjade do Łodzi z Agnieszką T ;) fajnie by było zebys TY z tym swoim Igorkiem przyjechała :P nio to papsy ;***
24.02.2005 :: 14:45 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Nu nie dziwie Ci sie ze tak napisałas - ja tez mam dosc tej pogody ! :/ a co do marzen to chyba najfajniejsze co moze byc...inny swiat..zupelnie inny od tej szarej rzeczywistosci :p pozdrawiam :*
22.02.2005 :: 15:23 :: cgz205.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Je tez chce wakacje:)Cieszę się że masz podobne zdanie do mnie jezeli chodzi o wyzolone kobiety;)Pozdrawiam i nie kaze rzucac stanikami:P
22.02.2005 :: 14:30 :: mediator.stella.net.pl

chce

wiem co czujesz. tez chce wakacje i chce pojechac gdzies daleko z moim mezczyzna... a teraz musze czekac 2 tygodnie az wroci :( echhh ;/ ciezko jest byc kobietą studenta :/
Talk.pl :: Wróć