jeanine - komentarze


A JESLI MOZESZ...PRZYSPIESZ CZAS!!

Znow siedze sama...tylko komp i ja...i cztery chore sciany straszace samotnoscia.Zasnac...chce zasnac i obudzic sie 21 sierpnia, zrobic pare krokow- wsiasc do samolotu i odleciec.I byc nareszcie w domu!!Nie tak w domu jak kolo mojego Misia...<3 Tak strasznie tesknie;(((( I nic mnie tu nie czeka...oprocz moich frytek, hamburgerow, hoaggies, hot-dogow, zepow...Trzeba isc do pracy,a tak duszno na zewnatrz.Albo to ja sie dusze...Kocham Cie Tygrysku:****Mysle caly czas by byc juz tylko przy Tobie!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.07.2008 :: 12:55 :: pc247.przemysl.sdi.tpnet.pl

ona

takie rozstania bardzo zbliżają do siebie ;)
20.07.2005 :: 19:23 :: 82-169-145-6-mx.xdsl.easyw.nl

motylek

dacie rade :)
03.07.2005 :: 10:43 :: atq77.neoplus.adsl.tpnet.pl

62zachodyslonca

Kochanie caly czas jestem przy Tobie serduszkiem, mysle o Tobie marze i snie bez przerwy, to juz niebawem jeszcze troche i bedziemy przy sobie cali i zdrowi <3<3<3 Skarbie Kocham Cie jak jeszcze nikt nigdy nigdzie nikogo <3<3<3 :***** Wiesz ze jestes Moim Szczesciem Najwiekszym :*** <3<3<3 Caly czas bylas, jestes i bedziesz TYLKO TY KITI- Pierwsza i Jedyna Milosci Mojego Zycia <3<3<3
02.07.2005 :: 22:31 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

No widze ze wyjechalas dalekoooo! Wspolczuje Ci rozstawnia ze swoim Ukochanym!Ja bym chyba tego nie potrafila zrobic...(przynejmniej tak mi sie wydaje) ale jak wytrzymacie te rozstanie to juz nic WAS nie rozlaczy!! No ja na swoim blogasie nie mam czasu pisac bo pracuje (tylko na okres wakacji no ale zawsze cos) Pozdrawiam i 3maj sie Cieplutkooo... I nie martw się szybko zleci i znow bedziecie razem...
Talk.pl :: Wróć