jeanine - komentarze


FEELING SO LONELY WITHOUT YOU...:(


Dawno mnie nie bylo...nawet moge powiedziec,ze bardzo dawno. a teraz jestem daleo stad,sama, bezswojego Misia...:( I tesknie tak strasznie,ze az szkoda gadac:( Chcialabym moc przyspieszyc wskazowki zegara,zeby czas mijal szybciej...zebym juz byla w domku,obok mojego slodkiego Kotka!!A jeszcze tyle dni w samotnosci przede mna:( Nie moge zniesc wiecej...to strasznie trudne,trudniejsze niz myslalam...Kochanie,tak mi Ciebie brak...tak strasznie chcialabym byc teraz przy Tobie!!Dotknac Cie,ucalowac,przytulic...Mielismy siebie na codzien a teraz...teraz tylko rozmowa na gadu, male literki na ekranie kompa...I roznica 6 godzin w czasie-Ty sie budzisz a ja zasypiam...Boze,jak mi Cie strasznie brak!!Nie daje rady bez Ciebie!!Blagam,niech ktos przyspieszy czas dla mnie!!





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.07.2005 :: 19:21 :: 82-169-145-6-mx.xdsl.easyw.nl

motylek

ehhh nie jestem w twojej sytuacji i bardzo sie ciesze..ja tesknie za przyjaciolmi i jest to wielka tesknota :(nie umie sobie wyobrazic tego jak ty sie czujesz..nie martw sie na pewno szybko przeminie ten czas :) glowa do gory :) buziaki :*
30.06.2005 :: 00:26 :: atc88.neoplus.adsl.tpnet.pl

Twoj Misiak

Kochanie tak bardzo Cie kocham <3<3<3 Musisz byc dzielna Skarbie :*** To doswiadczenie jest trudne dla Nas Obojga. ale wiesz ze bezproblemowo damy rade prawda? :*** Kochamy sie i to najwazniejsze Kaczuszko Moja Najpiekniejsza <3<3<3
29.06.2005 :: 21:40 :: cgv131.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Dasz rade pomysl ze za niedlugo bedziesz przy swoim ukochanym.Pozdrawiam i 3maj się:*:)
Talk.pl :: Wróć