jeanine - komentarze


SIEDZĘ I ODCHODZĘ OD ZMYSŁÓW...:(((((

W końcu się zebrałam żeby coś naskrobać na blogu, ale notka miała być na zupełnie inny temat...Chciałam napisać coś wesołego, ale niestety się jakoś nie da...Martwię się strasznie o mojego Misia. O 23:10 wyszedł ode mnie na autobus i zawsze jak dociera do domku(a nocnym zajmuje mu to 20 minet) to albo przysyla mi smsa albo dzwoni albo cos na gg skrobie jak wie,że jestem. Teraz czekam i czekam, od ponad pół godziny próbuję się z nim skontaktować i nie mogę:(( Tak strasznie się martwię, mam już najczarniejsze myśli przed oczami. Jak mu się coś stanie to umrę z rozpaczy...z resztą już umieram ;(((

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.05.2005 :: 20:52 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Hej ! czekamy az cos napiszesz...jak to sie skonczyło ? naskrobaj cos gdy bedziesz mogla :) pozdro :*
05.05.2005 :: 00:53 :: chello083144091180.chello.pl

szczesciara

hej! Miło, że coś się nowego pojawiło. Pozdrawiam i mam nadzieje, że
26.04.2005 :: 16:17 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Napewno wszystko sie dobrze skonczylo mam taka nadzieje!A wlasnie pisz czesciej bo Twoj blogasek jest bardzo ciekawy !Pozdrawiam i caluje !
24.04.2005 :: 22:45 :: 210_95.compnet.com.pl

motylek

Ehhh wez sie w garsc..napewno wszystko jest ok..moze bateria mu padla..i nie ma neta..czasami tak sie zdarza :) albo spotkal jakiegos qmpla..chcialam bym Ci jakos pomioc ale wiem ze slowa typu : nie smuc sie nic tu nie pomoga...mam nadzieje ze jest dobrze ! :) pozdrawiam..3m sie :*
24.04.2005 :: 01:40 :: cev68.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Spokojnie opanuj czarne mysli wszystko bedzie dobrze.Pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć