jeanine - komentarze


...STILL GOT THE BLUES...

Ciemnieje niebo moich myśli i coraz większa ulewa łez...Plątanina w głowie...mam tyle słów-gdzie się podziały kiedy byłeś?Niebezpiecznie blisko krawędzi...nie doczekam choć samotność przecież nie gryzie.Jestem nadal,jesteś,jesteśmy...miłość jest ślepą matką niewoli.Coraz bardziej cisną kajdany,a sama pragnę w nich zostać.Nie doczekam,każdy piękny dotyk boli...jak pochodnia parzy myśli,że już niedługo razem...Prędzej zginę albo zabiorę się,buty i pójdę...Tak długo nie umiem czekać.Ty doczekasz,bo niedługo...Mnie już nie będzie...zginę pod nawałnicą swoich chorych urojeń.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.01.2005 :: 00:08 :: bve209.neoplus.adsl.tpnet.pl

'I jeśli zostaniesz w moich ramionach na zawsze, jeśli wiesz, że masz na to siłę... to wiedz, że ja także znajdę nowe siły i postaram się zamknąć za sobą te drzwi, które nie pozwalają mi zasnąć w nocy.' - ja mam siłę, a Ty Kochanie pamietaj o danej obietnicy Kocham Cię Dziecinko <3<3<3:*:*:*
30.01.2005 :: 00:06 :: bve209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkrabusio jeżeli to jest to, o czym kiedyś mi pisałaś w liście, to wiedz proszę, że na pewno razem i wspólnie damy radę to pokonać :*
29.01.2005 :: 22:59 :: dnv98.neoplus.adsl.tpnet.pl

arkadeusz

Miłość piekna rzecz warto kochać lecz kazdy człowiek jednak tesz chce być kochany. Nie znamy sie nie wiem ile masz latek nawet nie wiem jak mam sie do ciebie zwracać ale to nie jest wazne w pewnym sensie robimy te blogi zeby ludzie wspierali nas na duchu w ciezkich chwilach czeszyli sie kazdą radościa. A teraz mysl pozytywnie. Nie wiem w jakiej sytuacji jesteś ale jak chcesz to mozemy pogadać na gg lub przez blogi daj znac jak bede mogł to ci w pewny sposob pomoge bo wiem ak czasem jest nam cieżko. pozdro na moim blogu masz moja gg jakby co to czekam:) nie martw sie juz napewno bedzie dobrze
Talk.pl :: Wróć