jeanine - komentarze


WARUNKOWANIE CHOROBĄ CZYLI SIDŁA BYCIA MIŁYM DLA SWOJEJ KOBIETY:p

Dziś chorótka nie poszłam na zajęcia,zostałam w swoim łóziu,żeby nie pozwolić by to wstrętne choróbsko dało mi bardziej popalić.A jak na razie to nie jest miło:boli mnie główka i mięśnie,a najgorzej to jest z gardziołkiem biednym(nawet Septolete,za którymi Miś wystał się w kolejce aż :wink: 15 minut,nie pomagają).Po 12,jak skończyły się zajęcia przyszedł mój Skarb z niespodziankami.Dostałam pych banany(mniam,mniam-już wszystkie zjadłam :( ehhhh.....),jogurcik.Kochanie było też w Cropp i kupiło sobie taką śliczną bluzę z misia(welur),którą kiedyś razem oglądaliśmy(jaki pech,bo ostatnio jak byłam w Cropp to tej bluzy nie było,a chciłam ją kupić mu na urodziny.Co za życie...!)oraz perfumki Puma(ale śliczne,o ja!!).Tak przy okazji swoich zakupów pomyślał też o mnie:kupił mi także bluzę z misia i perfumki Exclamation.Niespodzianka miła,ale już jestem zła,bo Misio cały czas wydaje pieniążki(i to na mnie)i nie chce wziąć ode mnie kasy za bluzę chociaż wie,że i tak właśnie miałam sobie kupić sama.Nawet dzisiejsza rozmowa z kumplem na gg nie pomogła i się wcale nie przestraszył tego,co powiedział Paweł:
Paweł:Co się stało Karolinie?
Misio:Rozchorowała się bidulka.Byłem u niej i niedługo jadę jeszcze raz.
Paweł:To zrób jej niespodziankę i jedź wcześniej.
Misio:Już dziś zrobiłem jej niespodzianki.(i to opowiedział Pawełkowi o niespodziankach)
Paweł:Ty!!Teraz to Ci będzie co tydzień chorować!!Powinieneś ją inaczej uwarunkować!!
Ja od siebie dodam tylko:Ehhh!!Co ta psychologia robi z ludźmi!!Jeden semestr na tych studiach(Paweł zaczął teraz pierwszy rok)i już się gada jak pomylony psycholog!!(uwarunkować!!-i po co Pawłow to wymyślił??).Tak czy inaczej Misio niech się nie martwi:nie zamierzam chorować co tydzień,najwyżej co miesiąc;P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.01.2005 :: 05:08 :: cez181.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Szybkiego powrotu do zrowia Ci życze:)
P.S Pozdrów też swojego misia odemnie :)
Talk.pl :: Wróć