jeanine - komentarze


MAŁY,CHORY,ŚPIĄCY MIŚ...:(....EHŚŚŚŚŚ....



Rano obudziłam się cała zlana potem,potworny ból głowy do tego i jeszcze mięśnie.Dosłownie nie miałam siły zwlec się z łóżka!!Miałam już nie iść na zajęcia,ale myśl,że to procesy poznawcze:ćwiczenia z Panią R.-zrób się na psychiatrę to jakoś się dzwignęłam do łazienki,wykonałam toaletę poranną i pognałam(w przenośni,bo w rzeczywistości to nie miałam sił na gnanie)na uczelnię.Mój najkochańszy Misio podsumował mnie dziś prześlicznie:
Ja:Chyba jestem chora.Jakaś grypa albo coś...Źle się czuję.
Misio Najkochańszy:Ojej,biedactwo.
Ja:Niom.Takie mroźno-ciepłe dreszcze mnie przechodzą po plecach!!
Misio Troskliwy:Wzięłaś Gripex?Pewnie nie.
Ja:No coś Ty!!Na uczelnię??Upociłabym się jak świnia!!Nie mam zamiaru!!(rzecz jasna byłam wielce obużona)
Misio-O Boże Jaki On Miły!:Heh.Jak Ty mówisz?Jaka świnia?(w tym momencie pomyślałam ciepło,że moje najdroższe Kochanie nigdy by tak przecież o mnie nie pomyślało i pewnie zaraz powie,że ja też mam tak o sobie nie myśleć nigdy).Nie świnia,tylko ta ,co ryje.
Dzięki Ci o Panie za wszystkich kochanych mężczyzn i ich pieszczotliwe określenia!Ale no dobra,pudełko Septolete dostałam i stał 15 minut w kolejce!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.01.2005 :: 14:26 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Heh No to zdrowiej szybciutko!! No niektóre określenia mężczyzn sa rozbrajające !! No ale coz taka ich natura !! Trzymaj sie Cieplutko i jeszcze raz zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!
13.01.2005 :: 22:39 :: btf113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Patrysiaa

nie kradne ci gifow paskudo
zdrowiej bo kto bedzie z psem wychodzil??

13.01.2005 :: 17:30 :: cgv58.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
Talk.pl :: Wróć