jeanine - komentarze


DZIECKO MOŻE NAUCZYĆ DOROSŁYCH TRZECH RZECZY:CIESZYĆ SIĘ BEZ POWODU,BYĆ CIˇGLE CZYM¦ ZAJĘTYM I DOMAGAĆ SIĘ ZE WSZYSTKICH SIŁ,TEGO CZEGO SIE PRAGNIE. [Paulo Coelho]

Męczacy,ale pełen wrażeń dzień!!Dzi¶ miałam praktyki w przedszkolu,maluchy były niesamowite!!Nie powiem,że mnie wcale nie wymęczyły,ale już dawno tak się nie bawiłam.Oderwanie się od rzeczywisto¶ci i prawdziwe odstresowanie-to przedszkole mi to zapewniło w 100%.Bo czy dwudziestoletnia dziewczyna nie może bawić się w chowanego albo jeszcze lepiej-w stary niedĽwiedĽ mocno ¶pi??Pewnie,że może!!!!Ja się dzi¶ o tym przekonałam:D Najlepiej miał mój Skarbu¶-trafił mu się do opieki pięcioletni chłopiec,Maciek.Żywioł prawdziwy,usiedzieć nie mógł!!Do tego Igor jest bardzo wysoki,sprawia wrażenie dużego i silnego,a jak wiadomo każdy mały chłopiec chciałby mieć starszego brata(Maciek niestety ma siostrę)-dlatego wła¶nie ¶wietnie się dogadywali,a Maciek tak zamęczał Igora,że ojej.Z reszt± nie tylko on-nawet małe dziewczynki chciały żeby Igor je ponosił na rękach.Spoko,przynajmniej go nie macały,bo co do mnie to dwoje dzieci mogłabym oskarżyć o molestowanie:D:D.Tak czy inaczej Maciek-prawdziwie inteligentny i błyskotliwy maluch-na pytanie Misiaka,czym się różni± dziewczynki od chłopców,powiedział:"Jedni maj± czekoladow± gałkę".Niestety,nie obja¶nił mu tylko którzy!!!!



Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.01.2005 :: 08:48 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Heh no dzieciaczki naprawde moga odestresować!Ja sama je uwielbiam!A co do ostatniego zdania to jest bardzo ciekawe hehe ! No to do nastepnego pozdrowionka dla Twojego Misia i dla Ciebie !!3maj sie cieplutko!
:
Talk.pl :: Wróć