jeanine - komentarze


JESTEM SOBIE MAŁY MIŚ,KTÓRY PŁAKAŁ BĘDZIE DZIŚ...

Powaga,nie daję rady...Wiem,że jestem monotematyczna,ale moje życie teraz właśnie takie w zasadzie jest.Znowu nauka:książki,testy,notatki.A jeszcze sobie przypomniałam,że w piątek kolejne koło ze wspaniałego przedmiotu,który zwie się STATYSTYKĄ!!Jutro(w zasadzie już dziś) muszę wstać raniutko,bo trzeba wcześnie pędzić do Instytutu,żeby się na ćwiczenia w przyszłym semestrze zapisać.O psychologię zdrowia się nie martwię,bo to mój specjalizacyjny przedmiot więc mam pierwszeństwo.Gorzej z drugim,bo już nie jest tak pięknie,a na psychologii doradztwa zawodowego nie mam zamiaru wylądować!!Heh,spadam już...i tak już jestem wystarczająco przywalona książkami(zaczyna mi się piękny,artystyczny burdel na biurku).Dobranoc wsystkim,a przeważnie Tobie Tygrysku:***Trzymam kciuki za angielski(Misio ma jutro zaliczenie)!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.01.2005 :: 13:32 :: ns2.compnet.com.pl

motylek

DzIeCiAk nIe ŁaM sIe...:-) bEdZiE DoPsHe..TrZyMaM KcIuKi zA WaS :-) PoZdRo :-)
10.01.2005 :: 02:48 :: bxf193.neoplus.adsl.tpnet.pl

Maleństwo Ty mi się Zdolniacho nie załamuj, bo jestem pewien, że wygramy tę sesję i to na wysokich ocenach :DDD Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie :*** Widzę, że ja na Twoje również i dlatego wiem, że skoro będziesz trzymała kciuki, a ja się uczyłem, to na bank zaliczę pozytywnie :))) Luv U Dziecinko :***
Talk.pl :: Wróć