09.01.2005 :: 02:18
SESJA,SESJA,SESJA!! A BUUUUUUUU!! BOIMY SIĘ??TAAAAAAAAAAAK!! Sesja tuż,tuż,a ja mam takiego defa,ze ojej!!Ciągle wydaje mi się,że nic nie umiem...:( Ale czuję,że włączył mi się niezły power-chcę się uczyć!!Tak bardzo nie znoszę poprawek,to taki stres!!Nigdy więcej!!Niech ktoś powie,że dam radę!!Misiu,może Ty??Chlipppp;( Dziś obchodzilismy z Misiem naszą półrocznicę.Kochanie zrobiło mi taką kolację,że hmmmm...Jak On gotuje!!I jeszcze wino i świece,no i...deser;P Mój Tygrysek dziś chyba miał dobry humorek(mimo,że siedział do 4:30 i wstał o 10:00).Bardzo się cieszę:)Później byliśmy na piffku jeszcze z laskami z roku.Jedna właśnie zaczęła nowy związek i cała kwitnie,co mnie bardzo cieszy-należało Jej się,zajebista laseczka.Drugie moje Kochanie niestety(albo raczej stety biorąc pod uwagę sytuację)właśnie rozstało się ze swoim facetem,po 16 miechach...Heh...szkoda mi mojej Izulki,że taki palant z tego kolesia się okazał,ale to chyba lepiej,że teraz tak wyszło,a nie później.Kogoś sobie na pewno znajdzie,ładniutka z Niej osóbka:)I to na pewno fajniejszego!!Ja jestem szczęśliwa!!...no i niewyspana:)Czas czmychnąć do łózia.Buziki dla wsystkich:***