15.12.2004 :: 02:08
WHEN I WANT YOU IN MY ARMS... Heh...ten dzisiejszy dzień min±ł tak szybko...za szybko:(Dzi¶ tak mi smutno:(Coraz bardziej nie potarfię rozstać się z moim Kochanie...Poszaleli¶my dzi¶ trochę,ale to tak mało...ehhh...aż mi się łezka w oku kręci.Więc dzi¶ tak bardzo refleksyjnie... WHEN I WANT YOU IN MY ARMS, WHEN I WANT YOU AND ALL YOUR CHARMS WHENEVER I WANT YOU ALL I HAVE TO DO IS DREAM, DREAM, DREAM, DREAM. WHEN I FEEL BLUE IN THE NIGHT AND I NEED YOU TO HOLD ME TIGHT WHENEVER I WANT YOU ALL I HAVE TO DO IS DREAM. I NEED YOU SO THAT I COULD DIE. I LOVE YOU SO AND THAT IS WHY. WHENEVER I WANT YOU ALL I HAVE TO DO IS DREAM. Kocham Cię tak mocno mój Największy Skarbie,jeste¶ jedynym Kochanym NiedĽwidkiem w moim życiu!!Chciałabym być z Tob± w dzień i w noc...tak trudno tu samej,kiedy jedyn± rzecz±,do której można się przytulić s± futrzane kapcie od Ciebie...Teraz nie zostaję mi nic innego jak przesłać Ci tysi±ce buziaków i położyć się do łózia z my¶l±,że jutro znów będziemy razem Kochanie:)