jeanine - komentarze


DOKTOR GRZEBALEC I LECZENIE TRAUMY
Dziś w końcu,po długich i usilnych narzekaniach mojego Niedźwiadka,że nie chciałby żebym musiała zrezygnować ze studiów z powodu niespodziewanego bociana,wybrałam się do Doktora Grzebalca(tak,tak:DOKTORA!!nie Doktorowej,choć trauma mogłaby sugerować,że uchwycę się takiej opcji).Poszłam oczywiście w eskorcie,bo jakby inaczej być mogło(cóz ja biedna,mała dziewcynka sama poradzę??jeszcze się zgubię w tej naszej wielkiej,szarej Łodzi!!)??Misio-tak samo zestrachany jak ja(choć twardziel starał się tego nie okazywać-jak to na rasowego mężczyznę przystało;)!!)został w poczekalni,choć najlepiej wepchnąłby się razem ze mną i stanął przed Doktorem Grzebalcem,udzielając za mnie wszelkich odpowiedzi!Nie dałam się po prostu i weszłam sama:)Nie powiem,że gabinety Grzebalców są dziwnie skonstruowane,przeważnie dla tych,co mają JUŻ tyle lat,co ja, a są tam po raz pierwszy!!Trza się przebijać przez jakieś kabiny itp.(tak a propos:dziękuję "Szanownej Pani" w recepcji,która wiedząc o moim przypadku,mnie o tym "POINFORMOWAŁA"-ehhh,hehehe...i tak już na serio,to innej Szanownej Pani,która też przyszła na badanie i wyczerpująco odpowiedziała na moje zaczerwienione pytania:*).Tak czy inaczej wizyta przebiegła szybko i sprawnie,choć ja-mała biedna sierotka próbowałam ze wszelkich sił jak najbardziej wyciągnąć w dół sweterek i ukryć piczkę:P Traumy się jednak pozbyłam i jestem happy,teraz mój Mąż może rozchlapywać swoje dzieci kiedy tylko chce bez obawy zasiania ziarna:)Ehhh...tak w ogóle to chyba powinnam przestać pić!!Już bzdety zaczynam gadać...Hihihihi:D Zawijam grzecznie do łózia!Dobranoc wszystkim BLogowym Piczkom i Nie-Piczkom,szczególnie tej jednej Blogowej Nie-Piczce,czyli mojemu Misiowi:****

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.12.2004 :: 16:52 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Uhhh te doktorki są starszne!! Wiem co czułas heh Tak pozatym mam 18 lat (w sobote mam 18 urodziny).I ja tesh nie wiem czemu te komenty sie tak dzwine rozkladają no ale coż poradzic to jest wlasnie wredność przedmoitów martwych.Pozdrawiam I Caluski Dla Ciebie !!
14.12.2004 :: 10:31 :: cgi62.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Hehe DOKTOR GRZEBALEC hehe a to dobrePozdrowioneczka 4 you
14.12.2004 :: 08:13 :: cku.bmj.net.pl

czarownica.talk

No no więc masz kolejne doświadczenie za sobą ja to już przerabiałam więc wiem jak to jest z tymi paniami z recepcji :) Pozdrawiam gorąco i życze udanych stosunków :)
Talk.pl :: Wróć