jeanine - komentarze


KACZOR,COŚ TY ZROBIŁ??!!




Po dwóch dniach balowania w końcu dotarłam do domu,wielce skacowana,zmęczona i z gorączką w dodatku!!?Imprezka była przednia,no może oprócz kilku momentów,na przykład godzinnej opowieści mojego Mężczyzny,który non stop nawijał kiedy inni w niecierpliwości czekali na finish(nie obraź się Kotku,ale prawie mnie uśpiłeś).Ale cóż,jak się czasami komuś wkręci gadka to żadnym sposobem się uciszyć nie da(znam to z autopsji:P).Z resztą nie był jedyną osobą,która się w gadkę "wkręciła":D Tak czy inaczej już dawno się tak nie ubawiłam,nawet pomachałyśmy z Olgą głowami przy Pearl Jam(czego Olga skutki niestety odczuła później)-ukochanej muzyce z moich młodzieńczych lat.O boże,mówię jak staruszka po przejściach:D
Teraz grzecznie idę spać,bo oczka mi się potwornie skleiły(no i ten ból głowy!!),a poza tym nie spałam,bo mój mężczyzna mi po prostu nie dał!!(ehhh Ci faceci!!i jeszcze mają żal,że czasem muszą sobie gruchę zwalić przez nas,kobiety-jak to powiedział Michaś:D)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2004 :: 19:51 :: s30.telpol.net.pl

gabrielle

Witam!
NO co to tego ostatniego też się zgadzam, faceci nie dają spać .Z tego co TU wyczytalam lubisz podobna muzyke do mnie ... Mam male pytanko jezeli nie chce nie odpowiadaj ... wiem ze nie wypada pytac ale ile masz lateQ??Bo mnie dziwi jedno zdanie
Talk.pl :: Wróć