jeanine - komentarze


SYNDROM BRAKU BOLCA I GRAM W ZIELONE,CZYLI BARSZCZYK NA BACZCE
Co za dzień....hihihi:)Rano jak zwykle pasjonujące ćwiczenia z Ms Psychopatyczne Spojrzenie na psychologii stresu.Ehhh...jak tak dalej pójdzie to raczej się nabawię stresu,że mnie zanudzi na śmierć!!Koleżanka dziś stwierdziła,że ta kobieta po prostu wykazuje (według terminologii jej kumpla)Syndrom Braku Bolca:D Hihihi,no cóż:faceta jej trzeba!!Jeśli to by pomogło w wyzbyciu się tej natrętnej monotonności jej zachowania i tych wściekle zabójczych oczów Flegmatyczki-Psychotyczki,sama jej go dostarczę.A jak odpowiedni pan z bolcem się nie zgłosi to postaram się o sam "bolec":)Teraz taka moda:po co koń z oporządzeniem skoro można mieć same oporządzenie??:P
A co do zielonego to siem nieźle dziś "zmachauam" z moim Koniem(?)...hihihi...Już nie wiem kto się bardziej nastukał:ja czy On?Myślałam,że mu się coś o jakimś "barszczyku" wkręciło,bo siem śmiał cały czas pytając:"chcesz barszczyk?"A jak już mi faza zeszła to dostałam to com chciała,serio barszczyku przyniósł(trza mi było głową nie machać,że chcę:)).Co do oparów wydobywających się spod drzwi pokoju mojego Mana,chyba Jego Babcia załapała się na małe co nieco:)Według mojego słodkiego Kochania bowiem "zmiksowała kilka skreczy i zaczęła nawijać z Zipkiem(pies Igora)":D Może dać Jej więcej i zrobić Super MC?!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.12.2004 :: 23:02 :: bww211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak tak Kotuś a jutro powtórka z rozrywki :D;P Z dnia na dzień Kocham Cię bardziej i mocniej :*** Jutro to Cię dopiero zmacham i zmacham :D Luv U Kiti :***
Talk.pl :: Wróć